Content Image

Content Image

Content Image

Bazı projeler vardır ki, başından sonuna kadar sizi en az sizin kadar düşünecek ve projeyi sahiplenecek danışmanlara ihtiyaç duyarsınız. Bu çözüm ortaklarının ne istediğinizi tam olarak anlamalarını ve uygulamalarını beklersiniz, bir başka deyişle içinizin rahat etmesini istersiniz.

İnşaat sektörü uzmanlığın çok önemli olduğu, tüm alanları ciddi bir teknik altyapı ve tecrübe isteyen bir konudur. Son yıllarda birçok firma bu konu ile ilgili tek tek her aşamasında teklifler alıp, her bir aşama hakkında bilgi edinmek yerine anahtar teslim hizmet veren tek bir taahhüt ve proje firmasına işi teslim edip büyük bir yükten kurtulmaktadırlar.

Projenizi anahtar teslim olarak yaptırmanızın birçok avantajı vardır;

Onlarca firma yerine tek bir firma ile muhatap olunacak; dolayısıyla iş ve evrak yükü azalacaktır.
Uzun bir piyasa araştırması sürecinden sonra birçok alt iş için çok fazla sayıda fiyat ve teklif alma süreci yerine yalnızca bir kere teklif alma süreci yaşanır.
Alt işleri yapacak olan firmaların programlarının bağımsız olmalarından kaynaklanan; yapım süreci ve aşamalar arasında uyumsuzluklar oluşma ihtimali en aza indirgenir.
Projeyi anahtar teslim alan firma bütçeyi de baştan belirleyeceği için sonradan bütçe aşılması/ ek yatırım için ek bütçeler oluşturulmasu gibi önemli problemler olma ihtimali en aza indirgenir.
Proje süresinde talep edilebilecek olası değişiklikler ve düzeltmeler için tüm alt firmalarla toplantı yapmak ve yeni programı belirlemek yerine tek bir firma ile görüşmek çözüm için yeterli olacaktır.
İnşa süresince zaman en iyi şekilde planlanacağı için Endüstriyel veya Ticari Yapı çok daha kısa sürede hizmete açılarak işlemeye ve kazanç elde etmeye başlaması sağlanacaktır.

 

Burada en önemli konu tek bir firmaya güvenerek süreci teslim ettiğiniz için işi üstlenecek bu firmanın doğru seçilmesidir.

Urartum İnşaat uzun yıllara dayanan tecrübesi, birçok işte değerlendirerek seçtiği çözüm ortakları ve sunduğu müşteri odaklı hizmet ile anahtar teslim proje ihtiyaçlarınızda kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı sonuçlar sunmaktadır.