Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla Mahmut KIRMAN tarafından 2000 li yılların başında kurulan Urartum İnşaat , Bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Tecrübeli genç ve dinamik mimar ve mühendis kadrosu ile faaliyet gösteren firmamız, günümüzde, özellikle Antalya ve çevresinde Otel , AVM gibi kapsamlı projelerin yanında , lüks konut projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Urartum İnşaat, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.
Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı projelerimiz, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen firmamız, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türkiye inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

about_us_1

Mahmut KIRMAN

Yön. Kur. Başkanı

about_us_1

Mehmet Tahir KAYAN

Yön. Kur. Üyesi